top of page

PROČ OSLOVIT EMPORIO ?

Zkušenosti, preciznost, profesionalita, sledování nových trendů, ohled na ekologii, inspirace doma i ve světě, radost z práce. 

A samozřejmě i kompletní realizace návrhu na klíč. V těsné spolupráci s vámi a vaším týmem.

 

Jak vypadá váš vysněný projekt? Jakou podobu by měla mít vaše kavárna, cukrárna, restaurace či bar? Podělte se s námi o představu, kterou, vsadíme se, už nějakou dobu nosíte v hlavě. Možná si nejste jisti, zda není nereálná. Příliš inovativní, atypická, odvážná. Věřte, že není. 

Bude nám ctí sledovat, jak váš jedinečný projekt konečně spatřuje světlo světa. Vaši ideu dokážeme rozpracovat či transformovat tak, aby stále splňovala všechny vaše požadavky, ale vše zároveň fungovalo tak, jak má. 

 

Plánování projektu zvládneme případně sami. Budeme ale rádi, když se k nám připojíte. Záleží nám totiž na tom, aby vám výsledné řešení plně vyhovovalo. Konzultace s investory i šéfkuchaři během plánování a realizace je pro nás důležitou (a příjemnou) součástí práce. Ani v tomto bodě to pro nás ale nekončí, v kontaktu zůstáváme i nadále. A to v rámci záručního a pozáručního servisu, ale i co se případného dovybavení nábytkem, interiérovými doplňky a nádobím týká.

bottom of page